Tuzla Web.Tv - Hukuki Şartlar

Tuzlaweb.Tv - Hukuki Şartlar

Kullanım konusundaki kısıtlamalar
Bu site, tuzlaweb.tv’ye ait olup, Tuzla Belediyesi tarafından işletilmektedir. İçerik, tamamen ya da kısmen, Tuzla Belediyesi Basın Yayın ve Halka İlişkiler Müdürlüğü başka kaynaklardan sağlanmakta olup, site ve içeriği ulusal ve uluslararası telif hakları ve ticari kişilik hakları mevzuatına göre korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir içerik izinsiz; değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz. Ancak, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet belirten hükümlere uymak ve kaynak belirtmek koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilir.

Associated Press malzemelerinin kullanımı konusunda özel kısıtlamalar
Associated Press’a ait yazı, fotoğraf, grafik, ses ve video malzemeleri, herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, basılmak ya da yayımlanmak üzere yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. Associated Press’e ait bu malzemeler ya da onların kısımları, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz. Associated Press, bu tür kaynaklardan doğabilecek gecikmelerden, hatalardan, yanlışlardan ve eksiklerden ya da bu malzemelerin hepsinin ya da bir kısmının iletiminde ya da tesliminde doğabilecek sorunlardan ve tüm bunlardan kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu değildir.

Gizlilik Politikamız

Gizlilik

Tuzla Belediyesi şehir televizyonu tuzlaweb.tv’de yer alan tüm dokümanlar, Tuzla Belediyesi'nin mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanılamaz, postalanılamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.

tuzlaweb.tv, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

tuzlaweb.tv, sisteme bağlanan kullanıcılarının IP Adreslerini web sitesi kayıtlarında bağlantı tarihi, saati ve sistemden istenen adres ve/veya sayfalar bazında kaydetmektedir. Bu bilgiler gerek sistem güvenliği, gerekse olası kullanıcı problemlerinin çözümünde anahtar bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir.

tuzlaweb.tv üzerinden vermiş olduğunuz, hakkınızdaki bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak ya da ticari amaçla kullanılmayacaktır.

Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının tuzlaweb. tv sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Tuzla Belediyesi, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Bu politika, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal çelişkiye yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu politikanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu politikadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Güvenlik

tuzlaweb.tv web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, tuzlaweb.tv web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Hiçbir teknolojik sistem tamamen güvenli, "kurcalama" ya da "hacker-korumalı" değildir. Tuzla Belediyesi, kişisel bilginize yetkisiz erişim, hatalı kullanım ya da yanlış değişime ilişkin riskleri önlemek ve asgariye indirmek için gerekli tedbirleri (yazılım ve donanım olarak) almaktadır. Buna rağmen doğacak zarar Tuzla Belediyesi'nin sorumluluğunda değildir. Kullanıcı bireysel olarak gerekli tüm güvenlik önlemlerini almak zorundadır.